BIGBOARDY

/9,6 x 3,6 m/

Osvětlené nepřehlédnutelné nosiče o ploše 35m2, postavené na vysoké noze, působí exkluzivně a vůči svému okolí dominantně. Maximálně podporují zapamatovatelnost a image propagovaného produktu či služby a spolehlivě zajistí požadovaný efekt kampaně.
Bigboardy jsou umístěny v nejlepších lokalitách s vysokou dopravní zátěží, na exponovaných křižovatkách a na klíčových místech české dálniční sítě. Mají masivní zásah, a proto jsou dokonalým řešením celorepublikových kampaní.
Bigboardy jsou vhodné k instalování kreativních řešení různých typů (2D i 3D objekty), které rozšíří využitou plochu a znásobí efekt kampaně.

CHCI NABÍDKU

DOUBLE BIGBOARDY

/9,6 x 8,2 m/

Unikátní osvětlené double bigboardy věnují vaší prezentaci exkluzivních 80 m2. Velikostí a výškou konstrukce jsou skutečně nepřehlédnutelnou dominantou, čímž přirozeně přitahují pozornost k prezentovanému sdělení. Síť těchto velkoformátových ploch budujeme na nejprestižnějších místech s nejvyšší intenzitou dopravy, a to s cílem zajistit reklamním kampaním maximální vizibilitu.

CHCI NABÍDKU

SMARTBOARDY

/6 x 3 m/

Osvětlené smartboardy jsou chytrým a kvalitním řešením kampaně za příznivých finančních podmínek. Díky masovému pokrytí zejména v městské zástavbě jsou ideálním doplňkem bigboardových kampaní. A díky své vyšší kvalitě také ideálním doplněním billboardových ploch.
Vysoké konstrukce smartboardů jsou nepřehlédnutelné. Jejich umístění na nejfrekventovanějších dopravních tepnách a v městských centrech z nich dělá účinný nástroj budování image a efektivní prostředek podpory prodeje prezentované značky. Smartboardy jsou žádány zejména pro ideální poměr ceny a výkonu.

CHCI NABÍDKU

BILLBOARDY

/5,1 x 2,4 m/

Billboardy jsou nejrozšířenějším reklamním formátem venkovní reklamy v České republice. Podle aktuálních výzkumů je denně sleduje až 60 % městského obyvatelstva. Nabízíme více než 5 000 ploch – od nejmenších obcí až po krajská města. Díky cenové dostupnosti a provázané síti jsou billboardy vhodné pro masivní celostátní kampaně, ale i lokálně zaměřenou komunikaci. Jsou ideálním řešením pro klienty, kteří nemají k dispozici jiné reklamní formáty.
Billboardy jsou žádány zejména pro široké pokrytí a cenovou atraktivitu.

CHCI NABÍDKU

BACKLIGHTY

/9,6 x 3,6 m / 12 x 4,8 m/

Prestižní prosvětlené nosiče jsou ideální pro dlouhodobou prezentaci a budování image značky. Díky špičkové kvalitě použité technologie garantují backlighty perfektní viditelnost ve večerních a nočních hodinách. Backlighty se nacházejí na nejfrekventovanějších místech Prahy, Brna, Ostravy a dálnice D1.
Výhodou backlightových ploch je také plachta, která se dá uchovat
a instalovat opakovaně na jiné backlightové plochy. Je tak ideálním
prostředkem dlouhodobé komunikace v různých obdobích.
Oboustranně potištěná plachta také umožňuje v noci odhalit
motiv, který byl přes den neviditelný.

CHCI NABÍDKU

DYNAMICKÉ BACKLIGHTY

/9,6 x 3,6 m/

LED podsvícení dynamického backlightu je složeno z 5400 světelných bodů o velikosti 8 x 8 cm. Díky tomuto unikátnímu systému lze nastavit intenzitu i délku podsvícení a v určených intervalech je měnit. Navíc lze podsvítit jak celou plochu, tak jen její vybrané segmenty.Tento postup umožňuje řadu kreativních řešení, která umocní působení prezentovaného produktu.
Dle potřeby a přání klienta v optimálních intervalech zvýrazníme logo, slogany či jiné prvky komunikovaného motivu.
Více informací k tomuto produktu najdete na www.backlight.cz

CHCI NABÍDKU

MEGAPRIZMA KCP

/21,8 x 14,1 m/

Monumentální osvětlené plochy se skládají z řady trojbokých hranolů, které se v pravidelných intervalech otáčejí.
Proměnlivost prezentovaného sdělení přitahuje pozornost, a zvyšuje tak účinnost nosiče a efektivitu zásahu spotřebitelů.
Všechny megaprizmy nabízíme na pražské magistrále, tedy v místě s maximální dopravní zátěží. Jejich účinnost je podpořena snížením rychlosti a častými kolonami v této oblasti.

CHCI NABÍDKU

MEGABOARD VINOHRADSKÁ

/8 x 15,6 m/

Monumentální osvětlená plocha na pražské magistrále.
Ideální nosič pro dlouhodobou imageovou komunikaci. Vybízejí k užití strhujících vizuálů a sloganů, jež jsou pro značku naprosto zásadní.

CHCI NABÍDKU

MEGAPRIZMA 16×4

/16 x 4 m/

Monumentální osvětlené plochy se skládají z řady trojbokých hranolů, které se v pravidelných intervalech otáčejí.
Proměnlivost prezentovaného sdělení přitahuje pozornost, a zvyšuje tak účinnost nosiče a efektivitu zásahu spotřebitelů.
Všechny megaprizmy nabízíme na pražské magistrále, tedy v místě s maximální dopravní zátěží. Jejich účinnost je podpořena snížením rychlosti a častými kolonami v této oblasti.

CHCI NABÍDKU

PLACHTY

/různé formáty/

Velkoformátové reklamní plochy, kterým nelze uniknout. Osvětlené reklamní plachty na fasádách budov nabízíme v lokalitách s nejvyšší dopravní zátěží a v úsecích časté kumulace vozidel.
Plachty jsou ideální nosič pro dlouhodobou imageovou komunikaci. Vybízejí k užití strhujících vizuálů a sloganů,
jež jsou pro značku naprosto zásadní.

CHCI NABÍDKU

REKLAMA NA LETIŠTI

/různé formáty/

V okolí mezinárodního Letiště Václava Havla Praha zasáhnete nejatraktivnější cílové skupiny s nadprůměrnými příjmy. Reklama v této lokalitě je pro jakoukoli značku vrcholem prestiže. Dokonalý vizuální vjem z reklamní komunikace předčí i nejsmělejší očekávání.
BigMedia je exkluzivním poskytovatelem reklamních nosičů ve venkovních prostorách letiště. K dispozici vám jsou prosvětlené plochy jak velkých a středních, tak malých rozměrů. V této exkluzivní lokalitě nabízíme také reklamní instalace na zakázku.

CHCI NABÍDKU

OPLÁŠTĚNÍ PAMÁTEK

/různé formáty/

Reklamní plochy na rekonstruovaných objektech. Plachta je umístěna na lešení kolem těchto objektů a to vždy na nejatraktivnějších místech v centru města. Reklamní komunikací zároveň spolufinancujeme rekonstrukci těchto památek.

CHCI NABÍDKU

MEGABOARDY

/24 x 9 m/

Osvětlené dominantní reklamní plochy poskytující vaší reklamě neuvěřitelných 216 m2. Jsou viditelné z velké vzdálenosti, a to i při vysokých rychlostech projíždějících automobilů.
Megaboardy jsou vždy umístěny na lukrativních místech v blízkosti dálnic a u frekventovaných příjezdových a průjezdových pražských komunikací.
Svou plochou dalece převyšují rozměry standardních reklamních nosičů. Jsou ideální k dlouhodobé komunikaci, a zejména v kombinaci s neobvyklými nadstavbami prokazatelně přitahují pozornost a dobře budují prestiž i image značky či produktu.

CHCI NABÍDKU

LIGHTBOXY

Luxusní prosvětlené reklamní plochy na sloupech veřejného osvětlení u nejfrekventovanějších pražských dopravních tepen nabízejí možnost opakovaného sdělení.Princip řetězení ploch vybízí ke kreativnímu uchopení reklamní komunikace, která může být koncipována jako opakovaná s cílem dosáhnout maximální frekvence zásahu, či naopak jako postupná prezentace portfolia produktů nebo benefitů.
Vaše reklama lemuje cestu motorizovaných příjemců po několik kilometrů a je maximálně účinná.

CHCI NABÍDKU

ROTUNDY PRO KULTURU

/4 x CLV; 1,18 x 1,75 m/

Jedinečné médium určené pro propagaci kulturních a společenských akcí najdete na 26 nejprestižnějších adresách historického centra Prahy.Prosvětlené rotundy umožňují instalaci čtyř reklamních plakátů rozměru CLV, které účinně oslovují jak pěší, tak motoristy.

CHCI NABÍDKU

CLV

/1,18 x 1,75 m/

Exkluzivní prosvětlené nosiče umístěné vždy v těsné blízkosti marketů – na jejich parkovištích, u hlavních vchodů či na přístupových cestách. BigMedia je výhradním poskytovatelem venkovní reklamy sítím obchodů Tesco, Kaufland a dalším nákupním centrům po celé ČR, které využívá téměř 95 % české populace. Kampaní u obchodních center efektivně zasáhnete spotřebitele právě ve chvíli nákupního rozhodování. Tyto nosiče jsou ideální pro produktové kampaně upozorňující na zboží dostupné v daném centru. Dále pro komunikaci promoakcí a spotřebitelských
soutěží. CLV pro jejich prokazatelný prodejní efekt často využívají výrobci rychloobrátkového zboží.

CHCI NABÍDKU

MAXCUBE

/2,5 x 2,65 x 6 m / 2 x 5 m/

Maxcuby jsou nepřehlédnutelné nosiče v maloobchodním sektoru. Nabízíme vám je v areálech obchodních center, primárně u hlavních vchodů, kde dochází k vysoké koncentraci osob.
Samostatně stojící čtyřstranná konstrukce viditelná ze všech stran vybízí ke kreativnímu pojetí kampaně. Díky svému umístění garantuje oslovení masivního počtu zákazníků, a to právě ve chvíli, kdy jsou připraveni nakupovat.

CHCI NABÍDKU

REKLAMNÍ LAVIČKY

/1,9 x 0,5 m / 1,5 x 0,5 m / 1,58 x 0,57 m/

Plochy na lavičkách jsou zejména pro menší klienty cenově dostupným řešením kampaní. Našich 255 laviček najdete v Praze 10 na stanicích MHD, v parcích a na mnoha dalších frekventovaných prostranstvích.
S jejich pomocí oslovíte při minimálních nákladech maximum obyvatelstva této městské části. Komunikace je o to účinnější, že se lavičky nacházejí i v místech, kde nejsou žádné jiné reklamní nosiče. Posezení s vaší reklamou je ideální pro lokální kampaně či umístění navigace k vaší provozovně.

CHCI NABÍDKU