Loading…

BIGBOARDY

/9,6 x 3,6 m/

Osvětlené nepřehlédnutelné nosiče o ploše 35m2, postavené na vysoké noze, působí exkluzivně a vůči svému okolí dominantně. Maximálně podporují zapamatovatelnost a image propagovaného produktu či služby a spolehlivě zajistí požadovaný efekt kampaně. Bigboardy jsou umístěny v nejlepších lokalitách s vysokou dopravní zátěží, na exponovaných křižovatkách a na klíčových místech české dálniční sítě. Mají masivní zásah, a proto jsou dokonalým řešením celorepublikových kampaní. Bigboardy jsou vhodné k instalování kreativních řešení různých typů (2D i 3D objekty), které rozšíří využitou plochu a znásobí efekt kampaně.

CHCI NABÍDKU

BigMedia - Transparent Produkt Corner

SMARTBOARDY

/6 x 3 m/

Osvětlené smartboardy jsou chytrým a kvalitním řešením kampaně za příznivých finančních podmínek. Díky masovému pokrytí zejména v městské zástavbě jsou ideálním doplňkem bigboardových kampaní. A díky své vyšší kvalitě také ideálním doplněním billboardových ploch. Vysoké konstrukce smartboardů jsou nepřehlédnutelné. Jejich umístění na nejfrekventovanějších dopravních tepnách a v městských centrech z nich dělá účinný nástroj budování image a efektivní prostředek podpory prodeje prezentované značky. Smartboardy jsou žádány zejména pro ideální poměr ceny a výkonu.

CHCI NABÍDKU

BigMedia - Transparent Produkt Corner

DOUBLE BIGBOARDY

/9,6 x 8,2 m/

Unikátní osvětlené double bigboardy věnují vaší prezentaci exkluzivních 80 m2. Velikostí a výškou konstrukce jsou skutečně nepřehlédnutelnou dominantou, čímž přirozeně přitahují pozornost k prezentovanému sdělení. Síť těchto velkoformátových ploch budujeme na nejprestižnějších místech s nejvyšší intenzitou dopravy, a to s cílem zajistit reklamním kampaním maximální vizibilitu.

CHCI NABÍDKU

BigMedia - Transparent Produkt Corner

BILLBOARDY

/5,1 x 2,4 m/

Billboardy jsou nejrozšířenějším reklamním formátem venkovní reklamy v České republice. Podle aktuálních výzkumů je denně sleduje až 60 % městského obyvatelstva. Nabízíme více než 5 000 ploch – od nejmenších obcí až po krajská města. Díky cenové dostupnosti a provázané síti jsou billboardy vhodné pro masivní celostátní kampaně, ale i lokálně zaměřenou komunikaci. Jsou ideálním řešením pro klienty, kteří nemají k dispozici jiné reklamní formáty. Billboardy jsou žádány zejména pro široké pokrytí a cenovou atraktivitu.

CHCI NABÍDKU

BigMedia - Transparent Produkt Corner

MEGABOARDY

/různé formáty/

Monumentální osvětlené plochy jsou vždy umístěny na nejlukrativnějších místech u frekventovaných pražských komunikací a v blízkosti dálniční sítě. Svou plochou dalece převyšují rozměry standardních reklamních nosičů. Jsou ideální k dlouhodobé komunikaci, kdy prokazatelně přitahují pozornost a dobře budují prestiž i image značky či produktu.

CHCI NABÍDKU

BigMedia - Transparent Produkt Corner

DYNAMICKÉ BACKLIGHTY

/9,6 x 3,6 m/

LED podsvícení dynamického backlightu je složeno z 5400 světelných bodů o velikosti 8 x 8 cm. Díky tomuto unikátnímu systému lze nastavit intenzitu i délku podsvícení a v určených intervalech je měnit. Navíc lze podsvítit jak celou plochu, tak jen její vybrané segmenty.Tento postup umožňuje řadu kreativních řešení, která umocní působení prezentovaného produktu.Dle potřeby a přání klienta v optimálních intervalech zvýrazníme logo, slogany či jiné prvky komunikovaného motivu.

CHCI NABÍDKU

BigMedia - Transparent Produkt Corner

BigMedia Video Play ikona

PLACHTY

/různé formáty/

Velkoformátové reklamní plochy, kterým nelze uniknout. Osvětlené reklamní plachty na fasádách budov nabízíme v lokalitách s nejvyšší dopravní zátěží a v úsecích časté kumulace vozidel. Plachty jsou ideální nosič pro dlouhodobou imageovou komunikaci. Vybízejí k užití strhujících vizuálů a sloganů,jež jsou pro značku naprosto zásadní.

CHCI NABÍDKU

BigMedia - Transparent Produkt Corner

BACKLIGHTOVÉ BRÁNY

/od 17,5 x 2 m/

Luxusní a pro značku prestižní prosvětlené konstrukce jsou postaveny výhradně na nejexponovanějších pražských komunikačních tepnách. Technologie zadního prosvětlení vyniká bezkonkurenční úderností vizuálního vjemu a silou širokého zásahu. Díky značné výšce konstrukcí jsou reklamy umístěny přímo nad jedoucími auty, čímž se sdělení stává absolutně nepřehlédnutelným. Backlightové mosty a brány poskytují ideální prostor imageovým kampaním usilujícím o masivní a dlouhodobé oslovení populace.

CHCI NABÍDKU

BigMedia - Transparent Produkt Corner

MOSTNÍ NAVIGACE

/od 3 x 1,25 m/

Finančně dostupné a variabilní médium. Mostní konstrukce jsou ideální pro dlouhodobou komunikaci, kdy plochy nabízíme s minimální dobou pronájmu od 6 měsíců. Reklamu na mostech ideálně využijete jako navigaci. Reklamní sdělení na mostech je nepřehlédnutelné díky svému umístění nad jedoucími auty přímo v zorném poli řidičů.

CHCI NABÍDKU

BigMedia - Transparent Produkt Corner

CITYLIGHTY

/1,18 x 1,75 m/

Exkluzivní prosvětlené nosiče umístěné vždy v těsné blízkosti marketů – na jejich parkovištích, u hlavních vchodů či na přístupových cestách. BigMedia je výhradním poskytovatelem venkovní reklamy sítím obchodů Tesco, Kaufland a dalším nákupním centrům po celé ČR, které využívá téměř 95 % české populace. Kampaní u obchodních center efektivně zasáhnete spotřebitele právě ve chvíli nákupního rozhodování. Tyto nosiče jsou ideální pro produktové kampaně upozorňující na zboží dostupné v daném centru. Dále pro komunikaci promoakcí a spotřebitelských soutěží. CLV pro jejich prokazatelný prodejní efekt často využívají výrobci rychloobrátkového zboží.

CHCI NABÍDKU

BigMedia - Transparent Produkt Corner

ROTUNDY

/4 x CLV; 1,18 x 1,75 m/

Jedinečné médium určené pro propagaci kulturních a společenských akcí najdete na 26 nejprestižnějších adresách historického centra Prahy.Prosvětlené rotundy umožňují instalaci čtyř reklamních plakátů rozměru CLV, které účinně oslovují jak pěší, tak motoristy.

CHCI NABÍDKU

BigMedia - Transparent Produkt Corner

MAXCUBY

/2,5 x 2,65 x 6 m / 2 x 5 m/

Maxcuby jsou nepřehlédnutelné nosiče v maloobchodním sektoru. Nabízíme vám je v areálech obchodních center, primárně u hlavních vchodů, kde dochází k vysoké koncentraci osob. Samostatně stojící čtyřstranná konstrukce viditelná ze všech stran vybízí ke kreativnímu pojetí kampaně. Díky svému umístění garantuje oslovení masivního počtu zákazníků, a to právě ve chvíli, kdy jsou připraveni nakupovat.

CHCI NABÍDKU

BigMedia - Transparent Produkt Corner