Loading…

BIG LED OBRAZOVKY

/8,9 x 4,9 m/

Nejmodernější síť big led obrazovek na nejfrekventovanějších komunikacích v Praze. Využít naše LED obrazovku tak můžete na Nuselském mostě z centra, na magistrále, v ulici Dobříšská, Strakonická, Chodovská a Českomoravská. 10vteřinové spoty s frekvencí 1x za minutu.

CHCI NABÍDKU

BigMedia - Transparent Produkt Corner

DIGITÁLNÍ CITYLIGHTY
V METRU

/85“/

42 digitálních CLV s nejmodernějším 4K UHD rozlišením umístěných na nejlepších místech ve 24 stanicích metra. Komunikujte maximálně flexibilně přesně tak, jak potřebujete. Nasazujte spoty dle vašich akcí podobně jako v TV, propagujte svoji značku či produkt v přesně stanoveném datu a čase, měňte vizuály dle potřeby, propagujte více produktů najednou nebo dynamicky komunikujte jiný produkt ráno, odpoledne nebo večer. Vyberte si sami pro vás to nejvhodnější digitální CLV nebo využijte některou z našich tří sítí Centrum, Shopping a Max

CHCI NABÍDKU

BigMedia - Transparent Produkt Corner

BigMedia Video Play ikona

LED OBRAZOVKY
NA NÁDRAŽÍCH

/3,84 x 1,92 m a další formáty/

Velkoplošné obrazovky jsou umístěny v nejfrekventovanějším dopravním uzlu v ČR, v hale Hlavního nádraží v Praze, přímo u informačních tabulí s odjezdy vlaků, díky tomu nikdo Vaší reklamu nepřehlédne. Největší výhodou je pohyb reklamního sdělení.

CHCI NABÍDKU

BigMedia - Transparent Produkt Corner

DIGITÁLNÍ CITYLIGHTY
NA NÁDRAŽÍCH

/0,8 x 1,43 m/

Moderní prvek na nádraží, který svojí dynamikou dokáže přitáhnout více pozornosti. Prozatím je mohou zadavatelé využít ke svým kampaním v Praze, Olomouci a Kolíně, postupně však budou přibývat i na dalších nádražích napříč Českou republikou. Inovativní pro zadavatele, kteří mohou měnit kreativní obsah v závislosti na situaci třeba každý den s nízkými produkčními náklady.

CHCI NABÍDKU

BigMedia - Transparent Produkt Corner